top of page

Ubytovanie v Hriňovej

 

Nocľah v budove základnej školy v Hriňovej:

Pre účastníkov Hriňovskej stovky 2023 bude zabezpečená možnosť nocľahu v budove Základnej školy na Školskej ulici (miesto prezentácie). Možnosť nocľahu v budove základnej školy bude platiť pre účastníkov Hriňovskej stovky aj pre noc zo soboty na nedeľu. Nocľah je potrebné si zarezervovať počas registrácie na podujatie Hriňovská stovka 2023. Cena za nocľah je 5 EUR za osobu. Počet miest pre nocľah v budove Základnej školy v Hriňovej je limitovaný.

 

Na prenocovanie je potrebná vlastná karimatka a spací vak (tieto veci si môžu účastníci počas podujatia nechať v škole). K dispozícii budú sprchy. Pre ubytovanie v budove Základnej školy v Hriňovej platí v piatok 8. septembra nočný kľud od 23.00 hod. 

Penzión Anka v Hriňovej:

Penzión Anka je situovaný v centre mesta Hriňová (Školská ulica 2) na skok od krásnej prírody Veporských vrchov ale predovšetkým na skok od miesta prezentácie účastníkov a miesta štartu aj cieľa Hriňovskej stovky. Penzión svojim hosťom ponúka komfortné ubytovanie. K dispozícii je reštaurácia s ponukou gastronomických služieb na vysokej úrovni, ako aj wellness centrum.

IMG_6441.JPG
bottom of page