Ubytovanie v Hriňovej

 

Nocľah v telocvični základnej školy (FOTO):

Pre účastníkov Hriňovskej stovky bude zabezpečená možnosť nocľahu v telocvični Základnej školy na Školskej ulici (miesto prezentácie). Na prenocovanie je potrebná vlastná karimatka a spací vak (tieto veci si môžu účastníci počas podujatia nechať v škole). K dispozícii budú sprchy. Pre ubytovanie v telocvični Základnej školy platí v piatok 19. júna nočný kľud od 23.00 hod.

Možnosť nocľahu v telocvični platí pre účastníkov Hriňovskej stovky aj pre noc zo soboty na nedeľu.

Penzión Anka v Hriňovej:

Penzión Anka je situovaný v centre mesta Hriňová (Školská ulica 2) na skok od krásnej prírody Veporských vrchov ale predovšetkým na skok od miesta prezentácie účastníkov a miesta štartu aj cieľa Hriňovskej stovky. Penzión svojim hosťom ponúka komfortné ubytovanie. K dispozícii je reštaurácia s ponukou gastronomických služieb na vysokej úrovni, ako aj wellness centrum.

 

Penzión Anka ponúka pre účastníkov Hriňovskej stovky ubytovanie so zvýhodnenými cenami (podmienkou je minimálny počet ubytovaných osôb 20 a zároveň obsadenosť izby). Pre uplatnenie zvýhodnených cien ubytovania (pozri nižšie) je treba pri rezervácii ubytovania v penzióne Anka uviesť heslo, ktoré zaregistrovaným účastníkom podujatia radi poskytneme prostredníctvom e-mailu (napíšte nám na hrinovska100@gmail.com).

Dvojposteľová izba Štandard: cena 12 EUR / osoba / noc

Jednoposteľová izba + 1 rozťahovacia pohovka (nocľah dvoch osôb): cena 11 EUR / osoba / noc

Trojposteľová izba Grand: cena 11 EUR / osoba / noc

IMG_6441.JPG