Ubytovanie v Hriňovej

 

Nocľah v telocvični základnej školy (FOTO):

Pre účastníkov Hriňovskej stovky 2022 bude zabezpečená možnosť nocľahu v telocvični Základnej školy na Školskej ulici (miesto prezentácie). Možnosť nocľahu v telocvični bude platiť pre účastníkov Hriňovskej stovky aj pre noc zo soboty na nedeľu. Nocľah je potrebné si zarezervovať počas registrácie na podujatie Hriňovská stovka 2022 vo formulári. Počet miest je limitovaný, v prihlasovacom formulári bude možnosť rezervácie nocľahu v prvej vlne registrácie (následne už podľa počtu zarezervovaných miest).

 

Na prenocovanie je potrebná vlastná karimatka a spací vak (tieto veci si môžu účastníci počas podujatia nechať v škole). K dispozícii budú sprchy. Pre ubytovanie v telocvični Základnej školy platí v piatok 9. septembra nočný kľud od 23.00 hod. 

Penzión Anka v Hriňovej:

Penzión Anka je situovaný v centre mesta Hriňová (Školská ulica 2) na skok od krásnej prírody Veporských vrchov ale predovšetkým na skok od miesta prezentácie účastníkov a miesta štartu aj cieľa Hriňovskej stovky. Penzión svojim hosťom ponúka komfortné ubytovanie. K dispozícii je reštaurácia s ponukou gastronomických služieb na vysokej úrovni, ako aj wellness centrum.

IMG_6441.JPG