top of page

Partneri

 

Partnerom Hriňovskej stovky je bežecká špeciálka RunningPro ponúkajúca široký výber bežeckého sortimentu od renomovaných výrobcov najmä pre vyznávačov trailového behu. Ak potrebujete dobre poradiť pri nákupe, vrelo Vám odporúčame navštíviť kamennú predajňu RunningPro v Bratislave - Ružinove (ul. Seberíniho 6), kde sa na Vás teší Sisa a Peťo. #RunningPro

Spoločnosť KONTUR Promo- & Workwear je na trhu reklamného oblečenia a reklamných predmetov viac ako 10 rokov. Ponúka široký sortiment reklamného oblečenia a reklamných predmetov zo štandardných katalógov vrátane aplikácie loga pod jednou strechou ako aj zákazkovú výrobu v spolupráci s partnermi. Spoločnosť KONTUR už šesť rokov podporuje naše ultra akcie, za čo jej srdečne ďakujeme!

Mesto Hriňová je partnerom Hriňovskej stovky. Ďakujeme mestu za podporu nového športového podujatia!

 

Partnerom Hriňovskej stovky je Základná škola s materskou školou Hriňová, ktorá pre naše podujatie ochotne poskytuje zázemie.

Obec Dobroč ako partner podujatia poskytuje zázemie pre občerstvovaciu stanicu na trase Hriňovskej stovky. Ďakujeme!

Registračný systém Hriňovskej stovky poskytol partner podujatia - TERMINOVKA.SK, Ďakujeme!

Hľadáš nové výzvy? Vďaka športovému portálu Terminovka nájdeš tú správnu pre seba.

Či si zvolíš beh alebo cyklistické preteky, v prehľadnej filtrácii si vyberieš podľa vlastných preferencií. Vidíme sa na štarte.

Tešíme sa, že vám môžme v rámci našich pretekov predstaviť novinku v slovenských bežeckých kruhoch - SPEEDANO. Je to športový drink novej generácie. Jeho receptúra je prírodná, jednoduchá, bez zbytočných aditív, vegánska a plná vitamínov a chuti. Informácie o výrobkoch Speedano nájdete na: https://www.speedano.sk/informacie/co-je-speedano

Okrem Speedano Woman, ktoré už na pretekoch Slovenskej Ultratrailovej Ligy boli medzi cenami, teraz pribúda aj Speedano Professional.

Za týmto projektom stoja zakladatelia značky prírodnej kozmetiky a výživových doplnkov Modrá púpava.

ZSMS Hrinova.png
RP2.png
Dobroc2.png
125 rokov hrinovej ciste.png
cb0604_1d096e10cdb047e1b380f4928f1512ad~
znacka+napis+claim (1).png
bottom of page