Partneri

Partnerom Hriňovskej stovky je bežecká špeciálka RunningPro ponúkajúca široký výber bežeckého sortimentu od renomovaných výrobcov najmä pre vyznávačov trailového behu. Ak potrebujete dobre poradiť pri nákupe, vrelo Vám odporúčame navštíviť kamennú predajňu RunningPro v Bratislave - Ružinove (ul. Sv. Vincenta 2), kde sa na Vás teší Sisa a Peťo. #RunningPro

Spoločnosť KONTUR Promo- & Workwear je na trhu reklamného oblečenia a reklamných predmetov viac ako 10 rokov. Ponúka široký sortiment reklamného oblečenia a reklamných predmetov zo štandardných katalógov vrátane aplikácie loga pod jednou strechou ako aj zákazkovú výrobu v spolupráci s partnermi. Spoločnosť KONTUR už šesť rokov podporuje naše ultra akcie, za čo jej srdečne ďakujeme!

Mesto Hriňová je partnerom Hriňovskej stovky. Ďakujeme mestu za podporu nového športového podujatia!

 

 

Partnerom Hriňovskej stovky je Základná škola s materskou školou Hriňová, ktorá pre naše podujatie ochotne poskytuje zázemie.

Obec Dobroč ako partner podujatia poskytuje zázemie pre občerstvovaciu stanicu na trase Hriňovskej stovky. Ďakujeme!

Penzión Anka je situovaný v centre mesta Hriňová, na hlavnej trase Kriváň - Kokava a zároveň na skok od krásnej prírody Veporských vrchov chránenej krajinnej oblasti Poľana. Penzión Anka ponúka svojim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie, ktoré je ideálne spojiť s oddychom vo wellness centre. K dispozícii je reštaurácia s ponukou gastronomických služieb na vysokej úrovni. Penzión je zameraný na víkendové pobyty, rodinné dovolenky, skupinové pracovné stretnutia a rodinné oslavy. Penzión Anka ponúka pre účastníkov podujatia Hriňovská stovka zvýhodnené ceny ubytovania (viac informácii nájdete v sekcii Ubytovanie v Hriňovej).

Partnerom nášho podujatia je hriňovská mliekáreň KOLIBA, ktorá vznikla v roku 1993 a v súčasnosti sa sústreďuje hlavne na výrobu polotvrdých zrejúcich syrov, tradičného masla a sušených mliečnych produktov. Koliba Hriňová podporí naše podujatie práve svojimi syrmi. Kompletnú ponuku výrobkov Koliby Hriňová nájdete tu. Ďakujeme!
 

ZSMS Hrinova.png
RP2.png
Dobroc2.png
125 rokov hrinovej ciste.png
cb0604_1d096e10cdb047e1b380f4928f1512ad~
22821-1468596_737137882982261_487417554_